Notebooky Asus - B2000 series - B2402CBA
obrázek produktu
P2451 BAT/BYD PRIS/B31N1909 orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
obrázek produktu
ADAPTER 65W PD 2P (TYPE C) orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
ADAPTER 65W 3P(TYPE C) orig. ASUS
B2402CBA-1A K/B_(CZ/SK)_MODULE
B2402CBA-1A K/B_(CZ/SK)_MODULE
LCD panel k notebooku Asus
B2402FBA THERMAL MODULE ASSY
B2402FBA THERMAL FAN
Optická mechanika k notebooku Asus
B2402CBA EDP CABLE
B2402CBA CLAM HINGE L
B2402CBA CLAM HINGE R
B2402CBA-1A TOUCHPAD MODULE WO/TR
B2402CBA-1A TOUCHPAD MODULE W/TR
HDD k notebooku Asus
Pamet k notebooku Asus
Základní deska k notebooku Asus - jen pres servis
Napetový menic DC/AC 12V/230V 100W, USB
Napetový menic DC/AC 24V/230V 200W, USB