Notebooky Asus - BR1100 series - BR1100CKA
obrázek produktu
B3400 BATT/BYD PRIS/B31N1915 orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
obrázek produktu
ADAPTER 45W 19V 2P BLK(4PHI) orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
BR1100CKA-1A K/B_(UK)_MODULE/AS
BR1100CKA-1A LCD COVER ASSY(W/O LTE)
BR1100CAK-1A LCD BEZEL ASSY
BR1100CKA-1A BOTTOM CASE ASSY(W/O PEN)
LCD panel k notebooku Asus
BR1100CKA THERMAL MODULE
Optická mechanika k notebooku Asus
BR1100CKA LCD CABLE
BR1100CKA HINGE R
BR1100CKA HINGE L
BR1100CKA LCD BRACKET R
BR1100CKA LCD BRACKET L
BR1100CKA-1A TOUCHPAD MODULE
HDD k notebooku Asus
Pamet k notebooku Asus
Základní deska k notebooku Asus - jen pres servis
Napetový menic DC/AC 12V/230V 100W, USB
Napetový menic DC/AC 24V/230V 200W, USB