Notebooky Asus - BR1100 series - BR1100FKA
obrázek produktu
B3400 BATT/BYD PRIS/B31N1915 orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
obrázek produktu
ADAPTER 45W 19V 2P BLK(4PHI) orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
BR1100FKA-1A K/B_(UK)_MODULE/AS
BR1100FKA-1A LCD COVER ASSY(W/O LTE)
BR1100FKA-1A BOTTOM CASE ASSY
BR1100FKA-1A BOT CASE ASM(W/PEN W/O LTE)
BR1100FKA-1A 11.6 LCD MOD. W/LCD BEZEL
BR1100FKA THERMAL MODULE
Optická mechanika k notebooku Asus
BR1100FKA LCM CABLE 362MM
BR1100FKA HINGE R
BR1100FKA HINGE L
BR1100FKA LCD BRACKET R
BR1100FKA LCD BRACKET L
BR1100CKA-1A TOUCHPAD MODULE
HDD k notebooku Asus
Pamet k notebooku Asus
Základní deska k notebooku Asus - jen pres servis
Napetový menic DC/AC 12V/230V 100W, USB
Napetový menic DC/AC 24V/230V 200W, USB