Notebooky Asus - BR1200 series - BR1204CGA
obrázek produktu
C490 BATT/COS POLY/C31N2005 orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
obrázek produktu
ADAPTER 45W 5V/9V/15V/20V (TYPE USB-C) orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
BR1204CGA-1A K/B_(UK)_MODULE WO/CMOS
BR1204CGA-1A LCD COVER ASSY
BR1204CGA-1A LCD BEZEL ASSY(NON-T)
BR1104CGA-1A BTM CASE ASSY(WO/FP WO/PEN)
LCD panel k notebooku Asus
BR1104CGA THERMAL MODULE
Optická mechanika k notebooku Asus
BR1204CGA EDP CABLE 101MM NON-T
BR1204CGA HINGE L (NON-T)
BR1204CGA HINGE R (NON-T)
BR1204CGA-1A TOUCHPAD MODULE
HDD k notebooku Asus
Pamet k notebooku Asus
Základní deska k notebooku Asus - jen pres servis
Napetový menic DC/AC 12V/230V 100W, USB
Napetový menic DC/AC 24V/230V 200W, USB