Notebooky Asus - CR1000 series - CR1100CKA
obrázek produktu
CR1100CK BATT/COS POLY/C21N2018 orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
obrázek produktu
ADAPTER 45W 5V/9V/15V/20V (TYPE USB-C) orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
CR1100CKA-1A K/B_(UI)_MODULE/AS
CR1100CKA-1A LCD COVER ASSY
CR1100CKA-1A LCD BEZEL ASSY
CR1100CKA-1A BTM CASE ASSY(W/O SIM)
LCD panel k notebooku Asus
CR1100CKA THERMAL MODULE(WO/FAN)
Optická mechanika k notebooku Asus
CR1100CKA LCM+CCD CABLE 50P 357MM
CR1100CKA HINGE R ASSY
CR1100CKA HINGE L ASSY
CR1100CKA-1A TOUCHPAD MODULE
HDD k notebooku Asus
Pamet k notebooku Asus
Základní deska k notebooku Asus - jen pres servis
Napetový menic DC/AC 12V/230V 100W, USB
Napetový menic DC/AC 24V/230V 200W, USB