Notebooky Asus - CZ1000 series - CZ1000DVA
obrázek produktu
CZ1000 BATT/COS POLY/C12N2016-1 orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
obrázek produktu
ADAPTER 45W 5V/9V/15V/20V (TYPE USB-C) orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
CZ1000DVA-1A K/B_(UK)_MODULE/AS
CZ1000DVA-1A LCD COVER W/PEN
CZ1000DVA-1A LCD COVER W/O PEN
CZ1000DVA-1A 10.1 WUXGA GL TP WV
Ventilátor k notebooku Asus
Optická mechanika k notebooku Asus
CZ1000DVA LCM FPC 73.56MM
Panty (brackety) k notebooku Asus
Touchpad k notebooku Asus
HDD k notebooku Asus
Pamet k notebooku Asus
Základní deska k notebooku Asus - jen pres servis
Napetový menic DC/AC 12V/230V 100W, USB
Napetový menic DC/AC 24V/230V 200W, USB