Notebooky Asus - L2000 series - L2402FYA
obrázek produktu
P2451 BAT/BYD PRIS/B31N1909 orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
obrázek produktu
ADAPTER 65W PD 2P (TYPE C) orig. ASUS
cena a dostupnosť na dotaz
ADAPTER 65W 3P(TYPE C) orig. ASUS
L2402FYA-1A K/B_(CZ/SK)_MODULE
B2402FBA-1A D CASE SM ASSY
L2402FYA-1A 14' FHD T VWV
B2402FBA THERMAL FAN
L2402FYA THERMAL MODULE ASSY
Optická mechanika k notebooku Asus
Kabely k notebooku Asus
Panty (brackety) k notebooku Asus
L2402CYA-1A TOUCHPAD MODULE W/TR
HDD k notebooku Asus
Pamet k notebooku Asus
Základní deska k notebooku Asus - jen pres servis
Napetový menic DC/AC 12V/230V 100W, USB
Napetový menic DC/AC 24V/230V 200W, USB